Putnok: Fülöp – Kalin, Rubint, Földvári (Usváth) – Martis, Lázár (Demeter), Kingsley, Gál, Kovács – Koszta, Kiss (Pelyhe). Edző: Őze Tibor.
Szentes: Kiri – Márics, Kádár, Koncz, Gyagya – Ábél, Anka (Tasi), Kislőrincz, Kerepeczky (Puskás) – Barna, Pribisalics. Edző: Török László.
Gólszerzők: Koszta, ill. Barna, Pribisalics.
Kiállítva: Kingsley.

Új edzővel – az NB I-ben is egykor dolgozott Őze Tiborral –, valamint nyolc új labdarúgóval várta az első hazai bajnokiját a Putnok. Ennek szellemében igen motiváltan kezdtek a hazaiak, és az első percben Kiss helyzeténél Kiri óriásit mentett. Aztán a szentesi kapus a 10. percben megsérült egy kifutásnál, ám vállalta a folytatást. A három csatárral rohamozó Putnok a játékrész második felére visszaesett, a vendégek mezőnyfölénybe kerültek. A Szentes sok támadást vezetett a széleken, Gyagya például kétszer is gólt szerezhetett volna. A 43. percben a színesbőrű Kingsley csúnyán szabálytalankodott Kádárral szemben – a bíró kiállította a hazait.

A szünetben Török László átszervezte csapatát, ennek szellemében bejött Tasi, valamint Puskás. A putnoki kapu állandó nyomás alatt volt, a találatok mégis rögzített helyzetekből születtek. Előbb az 55. percben Koncz szögletéből Barna a röviden csúsztatta a labdát a kapuba, majd a 63. percben szintén Koncz adott be élesen egy sarokrúgást, Pribisalics pedig hat méterről a bal felsőbe fejelt, 0–2. A hajrában beszorult a Szentes, a hazai gárda rengeteg szabadrúgást végezhetett el, ezek egyike után pedig Koszta fordult be, és öt méterről szépített, 1–2.

Török László: – A győzelmet a névnapjukat szombaton ünnepelt Józsefeknek ajánlottuk.
Jók: Rubint, Kalin, Gál, ill. Kiri, Koncz, Kislőrincz, Pribisalics.

További eredmények: Baktalórántháza–Salgótarján 1–0, Kiskunhalas–Vecsés 0–0, Bőcs–Hajdúböszörmény 1–1, Kistarcsa– Gyula 0–0, Jászapáti–Mátészalka 3–3, Karcag–ESMTK 2–2, Dabas–Kazincbarcika 1–2.

1. Baktalórántháza 16 11 5 0 36 – 12 38
2. Vecsés 16 10 6 0 30 – 9 36
3. Jászapáti 17 9 7 1 32 – 20 34
4. Szentes 17 9 5 3 42 – 23 32
5. Kazincbarcika 16 7 5 4 43 – 34 26
6. Mátészalka 16 7 3 6 33 – 21 24
7. Bőcs 16 7 2 7 47 – 31 23
8. Karcag 17 6 5 6 41 – 30 23