Fájó vereség Csabán

| 2005-02-03 |

A futsal NB I-ben a szentesi gárda fájó vereséget szenvedett Békéscsabán, míg az Első Beton hazai találkozója az Abony ellen elmaradt.
Békéscsaba–Legrand-Szentes GBSC 6–3 (2–3)
Békéscsaba, 50 néző. Vezette: Gyertyás, Mihályi.
Szentes: Kajtár – Szabó Á., Jerney, Tóth Cs., Koncz. Csere: Bíró (kapus), Keller, Dékány, Varga Zs., Labádi, Becsei. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerző: Tóth Cs. (3).

A találkozót az esélyesebb vendégek kezdték jobban. Tóth Csaba révén az ötödik percben már 2–0-ra vezettek. A hazaiak szívósságának köszönhették az egyenlítést, majd a szünet előtt ismét Tóth volt az, aki betalált. Az egygólos félidei előny aztán gyorsan semmivé lett a második húsz perc elején, és ettől kezdve a Békéscsaba uralta a játékot. A szentesiek megrogytak, talán el is fáradtak, így a hazai gárda meglepő, hiszen hátrébb foglal helyet a tabellán, de ezen a napon teljesen megérdemelt győzelmet aratott.

Koncz Zsolt: – Sajnálom az elvesztett három pontot a nálunk gyengébb Békéscsaba ellen.

További eredmények: Vasas–Kanárik 4–8, Pécs–Budaörs 5–9, Cső-Montage–Csömör 2–4, Aramis–Miskolc 16–3. Szabadnapos: Siklós.