Hibátlan forduló

| 2004-12-08 | Süli Róbert

Az Első Beton Szeged NB I-es futsalcsapata 6–1-re nyert a Csaba FC ellen, míg a Szentes 12–5-re verte a Siklóst.
Első Beton Szeged–Csaba FC 6–1 (1–1)
Első Beton: TIHANYI – Fekete, K. Tóth, Sándor, SZENTÁGOTAI. Cserék: NÉMETH L., Kovács, Balogh, Csabai, CZAKÓ. Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Czakó, Kovács, Tihanyi, K. Tóth, Németh 2.

Czakó góljával az első félidő közepén szerzett vezetést idei utolsó bajnoki mérkőzésén az Első Beton gárdája, a vendégek azonban váratlanul egyenlíteni tudtak. A második félidőt remekül kezdték a zöld-feketék, Kovács csodaszép, majd Tihanyi kapus bombagóljával gyorsan megléptek ellenfelüktől. A végére csak egy kérdés maradt: mekkora gólkülönbséggel nyernek Szabó Zsolt tanítványai. Némethéknek sikerült még hármat „berámolni", így a végén magabiztos 6–1-es győzelmet arattak.

Szabó Zsolt: – A második félidei teljesítményünk dicséretes volt.

Legrand-Szentes–Siklós 12–5
Legrand-Szentes: Bíró – TÓTH CS., Szabó, Keller, Szarvas. Cserék: KAJTÁR (kapus), SZŰCS, LABÁDI, Kerepeczky, Dékány, Jernei. Edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Tóth Cs. 5, Szűcs és Labádi 2–2, Keller, Dékány, Szarvas.

Az első félidő közepéig jól tartotta magát a vendég együttes, azonban Tóth vezérletével sikerült kétgólos előnyre szert tennie a Szentesnek. A második húsz percben már nem kegyelmeztek a hazaiak, rendesen megszórták a Siklós gárdáját, a végén hétgólos, 12–5-ös győzelmet könyvelhettek el.

Koncz Zsolt: – Csak az eredménnyel vagyok elégedett. A helyzetkihasználásunk katasztrofális volt.