A labdarúgó NB II hatodik fordulójában elvesztette veretlenségét a Szentes gárdája. Török László együttese Vecsésen kapott ki.
A heti legnépszerűbb 10 cikk
Vecsés–Szentes 2–1 (0–0)
Vecsés, 300 néző. Vezette: Sus.
Vecsés: Elbert – Ács, Hungler, Balogh I. – Buzás, Czipper, Pisont, Herczku, Töreky (Menyhárt) – Schiller (Kádár), Fekete (Szigeti). Edző: Csábi József.
Szentes: Bíró – Tóth Cs., Márics, Gyagya – Somogyi, Kádár T., Koncz, Ábel – Kislőrincz – Takács, Barna Cs. Edző: Török László
Gólszerzők: Pisont, Fekete, ill. Kádár T.

Két jól felkészített csapat nagy taktikai csatája vezette be a mérkőzést. A vendégek már a 3. percben megszerezhették volna a vezetést, de Kádár T. közelről mellé lőtt. A másik oldalon az egykori válogatott, Pisont szabadrúgásból a kapufát találta telibe. A szentesiek nagy bosszúságára a partjelzők kétszer is gólhelyzetben állították meg őket. Nagy küzdelem folyt a pályán, fegyelmezetten játszottak a csapatok. A labdabirtoklásban némi szentesi fölény alakult ki, de ez nem volt elég a gólszerzéshez.

A fordulás után sem csökkent az iram, a nézők élvezték a mérkőzést. A 62. percben egy remek szabadrúgás-kombináció végén Pisont megszerezte a Vecsésnek a vezetést. Negyedóra volt hátra a találkozóból, amikor Koncz beadását Kádár T. 8 m-ről fejelte a kapuba, 1–1. Könnyedén fordíthatott is volna a Szentes, de a hibás játékvezetői ítélet kétszer is ziccerben állította meg a vendégek akcióját... A 80. percben végleg eldőlt a három pont sorsa: a szentesi védőkről lepattanó labdára Fekete csapott le a leggyorsabban és 10 m-ről a jobb sarokba lőtte a labdát, 2–1.

Török László: – Nem szoktam a bíráskodással foglalkozni, de most nem mehetek el szó nélkül mellette. Úgy gondolom, két ilyen jó csapat mérkőzéséhez nem nőtt fel a játékvezetői hármas. De ez nem lehet mentség arra, hogy Somogyi, Ábel és Takács hetek óta tudása alatt teljesít.

Jók: Fekete, Hungler, Herczku, ill. Kádár T., Koncz, Barna Cs.

További eredmények: Salgótarján–Gyula 0–2, Putnok–Kazincbarcika 0–6, Baktalórántháza–Hajdúböszörmény 6–0, Bőcs–Kistarcsa 2–1, Kiskunhalas–ESMTK 1–2, Dabas–Jászapáti 1–1, Karcag–Mátészalka 2–1.