Értékes ponttal térhetett haza Baktalórántházáról a szentesi NB II-es labdarúgócsapat.
Baktalórántháza, 400 néző. Vezette: Medovarszki.
Baktalórántháza: Petranics – Szenes, Deák, Bodnár – Pálvölgyi, Márkus (Gdovin), Illés L. (Rakóczi), Karkusz, Török – Szilágyi, Ádámszki. Edző: Madalina György.
Szentes: Váradi – Tóth Cs., Márics, Tóth-Kovács – Kerepeczki (Gyagya), Kádár, Koncz, Kislőrincz (Somogyi), Ábel – Barna, Takács. Edző: Török László.
Gólszerzők: Szilágyi (2), ill. Barna, Tóth Cs.

Az elmúlt fordulókban elért két döntetlen után győzni utazott Baktalórántházára a Szentes. Ennek megfelelően már a meccs elején vezetéshez jutott a vendéggárda. Kádár ugratta ki Barnát, akinek a lövésébe Petranics ugyan beleért, ám a labda a kapufáról a hálóba, 0–1. A hazai gárda a félidő közepén talált magára, átvéve a játék irányítását. A 35. percben egy bal oldali beadás a hosszúra szállt, onnan középre fejelték a labdát, amelyre Szilágyi érkezett, 1–1. A játékrészhez tartozik, hogy a Szentes több góllal is elhúzhatott volna, ám Ábel, Kislőrincz és Takács is óriási helyzetekben hibázott. A fordulás után ismét a Szentes dolgozta ki a több lehetőséget, és a 70. percben megint vezetett. Koncz szögletét Barna a röviden megcsúsztatta, Tóth Csabának pedig még annyi ideje is maradt, hogy lekezelje a labdát, amelyet aztán a hálóba lőtt, 1–2. Ám a vendégek csakúgy, mint a legutóbbi baktai látogatásukkor, ezúttal sem tudták megőrizni az előnyüket. A 89. percben szabadrúgás után Váradi aláfutott a beadásnak, az alapvonalról visszabólintott labdára pedig megint Szilágyi jött a legjobb ütemben, 2–2

Török László: – Megvoltak a helyzeteink, nyernünk kellett volna.

Jók: Szenes, Karkusz, Szilágyi, ill. Tóth-Kovács, Kádár, Koncz.

További eredmények: Kiskunhalas–Salgótarján 2–0, Vecsés– Gyula 2–0, Putnok–ESMTK 2–2, Bőcs–Kazincbarcika 8–2, Karcag–Hajdúböszörmény 10–1, Dabas–Mátészalka 1–0, Jászapáti–Kistarcsa 3–1.

1. Jászapáti 4 3 1 0 11 – 7 10
2. Bőcs 4 3 0 1 23 – 8 9
3. Gyula 4 3 0 1 6 – 5 9
4. Karcag 4 2 2 0 19 – 5 8
5. Vecsés 4 2 2 0 8 – 4 8
6. Baktalórántháza 4 2 2 0 6 – 4 8
7. Dabas 4 2 1 1 7 – 5 7
8. Szentes 4 1 3 0 11 – 8 6