Döntetlent ért el Karcagon a labdarúgó NB II-ben a Szentes.
Karcag, 300 néző. Vezette: Nyekita.
Karcag: Szabó – Meszesán, Orosz, Magyari, Kádár – Nagy I. (Békési), Balogh, Trencsényi, Ulveczki, Nagy M. (Beretz) – Fekete. Edző: Varga Zsolt.
Szentes: Váradi – Tóth Cs., Márics, Tóth-Kovács – Kádár, Koncz – Kerepeczky (Somogyi), Kislőrincz, Ábel (Gyagya) – Barna, Takács. Edző: Török László.
Gólszerzők: Nagy M. (2), Fekete, ill. Márics, Kislőrincz, Tóth Cs.

A hazaiak nyolcadik percben szerzett gólja rányomta bélyegét az első félidőre. Nagy M. laposan az alsó sarokba lőtt labdája után ugyanis a Szentes nem tudott megújulni. A vendégek a hazai 16-osig eljutottak ugyan, ám a csúszós pálya és a sok pontatlan passz megakadályozta őket abban, hogy veszélyeztessék a Karcag kapuját. A második félidőben már az elején igyekezett egyenlíteni a Szentes. Ám Nagy M. ismét betalált, ezúttal egy beívelést követően a hosszún maradt teljesen egyedül, és félfordulattal egyből bombázott a hálóba, 2–0. A Szentes Márics gyönyörű szabadrúgásából szépített a 60. percben, öt perc múlva azonban Fekete a rövidről csúsztatott a felsőbe, 3–1. Már veszni látszott minden, ám Török László átszervezte csapatát, ez pedig egyenlítést eredményezett. Előbb Kislőrincz 11-esből, majd Tóth Csaba a 85. percben talált a kapuba, 3–3. Sőt ha figyelmesebbek a vendégek, akkor a hajrában Takács, illetve Barna szólóját és beadását követően elcsúszott a labda mindenki talpa alatt.

Török László: – Bármilyen furcsa, a hajrában hiába vezettek még ellenünk, a helyezetek alapján így is gólokkal kellett volna nyerni. De elégedett vagyok a csapat hozzáállásával.

Jók: Nagy M., Ulveczki, Fekete, ill. Tóth-Kovács, Kádár, Koncz, Kislőrincz.

További eredmények: Bőcs– ESMTK 10–0, Kistarcsa–Mátészalka 3–3, Putnok–Salgótarján 1–2, Baktalórántháza–Vecsés 0–0, Dabas–Hajdúböszörmény 4–1, Jászapáti–Kazincbarcika 3–3, Gyula–Kiskunhalas 1–0.

1. Gyula 2 2 0 0 4 – 2 6
2. Szentes 2 1 1 0 7 – 4 4
3. Kistarcsa 2 1 1 0 6 – 4 4
4. Vecsés 2 1 1 0 4 – 2 4
5. Jászapáti 2 1 1 0 6 – 5 4
6. Salgótarján 2 1 1 0 2 – 1 4
7. Baktalórántháza 2 1 1 0 2 – 1 4
8. Bőcs 2 1 0 1 11 – 4 3