<<< Vissza

Jön a Makó!

2004. május 14.

A fővárosba látogatott és gólzáporos győzelmet aratott a legutóbbi fordulóban a Szentesi TE NB II-es labdarúgócsapata. A TE a BVSC vendégeként azonnal támadólag lépett fel, Barnáék nyomban magukhoz ragadták a kezdeményezést, ami az első 45 perc végére kétgólos szentesi vezetést eredményezett. Török László, a csapat vezetőedzője elmondta, hogy fordulás után a Vasutas agresszívebb támadójátékkal próbálkozott, ekkor 3-2-re zárkóztak fel a hazaiak. Az egyik fővárosi gólt 11-es előzte meg, amit Kolláth bravúrral hárított, ám a kipattanó labdára a BVSC játékosa csapott le hamarabb és másodjára már nem hibázott. A vendéglátók azután kitámadtak, ám a SZTE remekül kontrázott, 10 perc alatt még két gólt rámoltak be Tóth Csabák, így 5-2 lett a vége.

Török László így elégedett lehetett az eredménnyel és a mutatott játékkal is. Május 16-án, vasárnap a Putnok gárdája látogat Szentesre, az a Putnok, amely 1 ponttal a mieink mögött a nyolcadik helyen áll a tabellán. A SZTE egyébként meglehetősen sűrű programot bonyolít le, hiszen jövő héten szerdán délután megyei rangadóra kerül sor a Kurca-partján. Ekkor pótolják ugyanis a korábbról elmaradt Szentes-Makó találkozót. Ezen a derbin bizony elkél majd a szurkolók biztatása, ezért aki teheti jöjjön, űzze-hajtsa kedvenceit.