Háromból egy

2003. március 21.

Március idusán mindhárom szentesi vízilabdacsapat medencébe szállt, de csak a Bertók SC-nek sikerült a győzelmet megszereznie. A Kontavill-Szentes megyei rangadót játszott hazai pályán, de nem tudta meglepni a nagyon jó formában játszó Szegedet. A megyeszékhely gárdája már a "kiütéses" győzelemhez közeledett, amikor néhány szentesi fiatal játékos, Döbrőssy, Somogyi és Hyc szépíteni tudott, így csak 11-5-ös vereséget könyvelhettek el a Kurca-partiak.

A lányok a BVSC-t látták vendégül. Az első két negyed után vezettek is, de valami elromlott a szerkezetben, és néhány perces gólcsend következett. Ezt viszont nem hagyták szó nélkül a fővárosiak, megrázták magukat, és végül 10-8-ra legyőzték a Carnex-Szentest.

A Bertók SC Pécsen vendégszerepelt. A fordulatos mérkőzésen Piti László és Orosz Róbert gólerős játékával, és Orosz László kiváló kapusteljesítményével megőrizte tartását a csapat, s végül Kajtár Róbert utolsó percben lőtt góljával 10-9 verte a baranyaiakat.