Meghívó

A Szabadidős Sportklub és a HSZATÁK együttműködve a Koszta József Általános Iskola Sportkörével 2011. március 05-én 9 órai kezdettel Gyermek Teremlabdarúgó Tornát szervez a Koszta József Ált. Iskola Tornatermében.
A tornára 2000-2001-ben született max 10. fő fiú csapatokat várunk.

Nevezési díj: 1000 Ft/csapat

Díjazás: az I.-III. helyezett csapat minden tagja érmet és csapatoklevelet kap.

Nevezés 2011. február 23-án 17 óráig szerdánként 15 és 17 óra között a Szabadidős Sportklub 6600 Szentes, Tóth J. u. 28/A. szám alatti klubhelyiségében.

Beérkezés 2011. március 05-én 8.30-ra.

Ünnepélyes megnyitó: 8.50.
A mérkőzések 2X8 percesek.
Felszerelés: tornacipő, mez, színes atléta.

Részletes felvilágosítás: Léhi Gábor klubelnök 30/468-87-69

Minden focizni szerető gyermeket szeretettel vár a Rendezőség

Beszámoló a Vers-, próza (mese) mondó Fesztiválról

A Szabadidős Sportklub és a Magyarországi Gyermekbarátok 61. számú szentesi szervezete együttműködve a szentesi Művelődési Központtal a Művelődési és Ifjúsági Házban ez évben is megrendezte a már hagyományos Vers-, próza (mese) mondó Fesztivált a Magyar Kultúra Napja alkalmából 2011. január 21-22-én.

Az óvodás korosztályban 2011. január 21-én 12 óvodából érkeztek gyermekek a Fesztiválra. A programot Kálmánné Szabó Erzsébet a Művészetek Háza vezetője nyitotta meg. Az óvodás korcsoportban nem voltak helyezések, de a három tagból álló zsűri minden óvodából kiemelte a legügyesebb gyermekeket.

Apponyi téri óvoda – Vida Nolen Levente
Bocskai utcai óvoda – Magony Lili és Budai Réka
Damjanich utcai óvoda – Bubor Panni és Vas Gergely
Farkas Antal utcai óvoda – Szarvas Jázmin
Klauzál utcai óvoda Csiga csoport – Podmaniczki Panna és Kerepeczki Zoé
Klauzál utcai óvoda Méhecske csoport – Madarász Karina
Köztársaság utcai óvoda – Rácz Balázs Árpád és Bubori Arabella
Mátéffy utcai óvoda – Ilovszky Sándor Máté
Rákóczi utcai óvoda – Deák Petra és Szobota Léna
Szent Anna utcai óvoda – Garai Máté és Kaiser Zsombor
Szent Erzsébet Katolikus óvoda – Halmai Asztrik
Eperjesi óvoda – Andula Zsanett
Szegvári óvoda – Szűcs Ábel Mózes

Az általános iskolás korosztályban 2011. január 22-én összesen 8 általános iskolából 67 gyermek vett részt a Fesztiválon.  A zsűri tagjai: Túri Andrea (elnök), Csige Istvánné, Balogh Péter, Gágyor Jánosné, Török Károlyné, Mészáros Júlia, Csorba Ildikó, Baloghné Tekse Éva, Oltyán Lajos, és a zentagunarasról érkezett tanárnő.

Eredmények:
1-2. osztály díjazottak
Fenyvesi Szilveszter (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Almásiné Szaszkó Edit)
Rőth Petra Katalin (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Almásiné Szaszkó Edit)
Lakatos Laura (Petőfi S. Ált. Isk., felkészítő: édesanyja)

3-4. osztály díjazottak
Endrédi Luca (Petőfi S. Ált, Isk., felkészítő: Józsa Józsefné)
Vida Szűcs Patrik (Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.)
Fülöp László (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Balogh Gáborné)
Szabó Alexandra Boróka (Forray Máté Ált. Isk. Szegvár, felkészítő: Lukács Istvánné)

5-6. osztály díjazottak
Csák Laura (Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk., felkészítő: Dudás-Szabó Márta, Ráfiné Gáspár Annnamária)
Rácz Boróka Zsóka (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Fekete Nagy Katalin)
Kiss Réka (Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk., felkészítő: Ráfiné Gáspár Annamária)
Jenei Zoltán (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Tomcsányiné Lucz Szilvia)
Szőke Anna (Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk., felkészítő: Ráfiné Gáspár Annamária)
Dimák Stella (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Karikó-Tóthné Puskás Gabriella)

A 7-8. osztályos korosztályban igen erős mezőny alakult ki, így a zsűri három csoportban hirdetett eredményt, minden résztvevőt díjazva.
I. helyen kiemeltek:
Szalay Róbert (Kiss Bálint Ref. Ált. Isk., felkészítő: Tomcsányiné Lucz Szilvia)
Grecsó Zsófia (Koszta J. Ált. Isk., felkészítő: Takács Lászlóné)
Homolya Evelin (Október 18. Ált. Isk. Zentagunaras)

II. helyen kiemeltek:
László Balázs (Petőfi Sándor Ált. Isk.)
Sánta Bence (Koszta J. Ált. Isk., felkészítő: Takács Lászlóné)
Kanyó Kristóf (Koszta J. Ált. Isk., felkészítő: Takács Lászlóné)

III. helyen kiemeltek:
Szabó Martin (Petőfi Sándor Ált. Isk.)
Puskás Valentina (Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk., felkészítő: Ráfiné Gáspár Annamária)
Török Károly (Petőfi Sándor Ált. Isk.)

Farsangi baráti est (2011)

Meghívó

A Szabadidős Sportklub
Közhasznú Egyesület
meghívja Önt

FARSANGI BARÁTI ESTJÉRE

2011. február 5-én, 18 órára a
HM Rekreációs és Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. Szentesi Intézményébe
(Tiszti Klub - Szentes, Ady Endre u. 2.)

Program:
18 órától vendégek fogadása
19 órakor Vacsora

Menü
Újházi tyúkhúsleves
"A" menü - Vegyes sültes tál, köret, savanyúság
"B" menü - Marhapörkölt, köret, savanyúság
Zenés műsor, táncbemutató
Élőzene, tánc, büfé
Tombolasorsolás

Belépőjegy: 2.700,-Ft/fő
Jelentkezni lehet a 30/468-87-69-es telefonon Léhi Gábor klubelnöknél és személyesen szerdánként  15 és 17 óra között  a klub 6600 Szentes, Tóth J. u. 28/a. szám alatti irodájában 2011. január 31-ig.

Szavalóverseny (2011)

MEGHÍVÓ

A Szabadidős Sportklub együttműködve a Szentesi Művelődési Központtal 2011-ben is megrendezi a hagyományos vers-, és próza(mese)-mondó fesztiválját a Magyar Kultúra Napja alkalmából óvodások és általános iskolások részvételével.

A fesztivál időpontjai:
a) óvodások: 2011.01.21. 14 óra Művelődési és Ifjúsági Ház
b) általános iskolások: 2011.01.22. 9 óra Művelődési és Ifjúsági Ház

A megnyitó mindkét rendezvény estében a Művelődési és Ifjúsági Ház Pódiumtermében lesz. Ünnepi beszédet mond Szirbik Imre Polgármester.

Főrendezők:
- óvodások fesztiválja: Bárányné Magyar Ilona
- általános iskolások fesztiválja: Túri Andrea

Az óvodások 2 csoportban (vers és mese), az általános iskolások 4 csoportban versenyeznek. (1-2 osztályosok, 3-4. osztályosok, 5-6. osztályosok, 7-8. osztályosok)

A részvétel díjtalan, nevezni 2011. január 11-ig lehet a Szent Anna utcai óvodában ill. a Művelődési és Ifjúsági Házban leadott névjegyzékkel lehet. A nevezés e-mailben is lehetséges a névjegyzékkel a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

A résztvevők jutalmazása a nevező oktatási intézmények által felajánlott ajándékkönyvekkel (amelyeket elsősorban a saját résztvevőknek adunk át az eredmények alapján) illetve a Szabadidős Sportklub által felajánlott díjakkal történik.

A rendezvény fővédnöke: Szirbik Imre Szentes Város Polgármestere
Védnökök:
- Mihály Béláné Irodavezető, Művelődési Iroda
- Karikó-Tóth Tibor alpolgármester, a Kiss Bálint Ref. Ált. Isk. igazgatója
- Móra József Önkormányzati képviselő, a művelődési és sportbizottság elnöke
- Varróné Szabó Ildikó a Művelődési Központ igazgatója

Szeretettel várjuk a szentesi és kistérségi valamint az újszentesi és zentagunarasi oktatási intézmények tanulóit.

Szentes, 2011. január 7.

2011. I. negyedévi programterv

Január
- Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna a Klauzál Ált. Iskola tornatermében (meghívásos) 8-án
- Téli teljesítménytúra a Mátraszentimrén 14-16 között
- Nemzetközi vers-, és próza(mese) mondó fesztivál a Magyar Kultúra Napja alkalmából a Művelődési és Ifjúsági Házban 21-22-én.
- óvodások 21-én pénteken 14 órától
- ált. iskolások 22-én szombaton 9 órától

Február
- Farsangi Baráti Est 5-én vagy 12-én
- Farsangi Teremlabdarúgó Torna 19-20. vagy 26-27. 8 órától a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban

Március
- Közgyűlés és Nőnapi ünnepség 8-án 16 órától
- Gágyor János Teremlabdarúgó Emléktorna a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban 19-én 8 órától
- Honvéd Légfegyveres Lőverseny a Kontavill Lőcsarnokban 12-én 9 órától