PLACES

CATEGORY WEIGHT PLACE NAME
KID III. GIRLS -25 I. Kulina Szamanta
KID III. GIRLS -25 II. Protsenko Diana
KID III. GIRLS -25 III. Bátky Jázmin
KID III. GIRLS -25 III. Kulina Regina
KID III. GIRLS 25 I. Harcos Zoé
KID III. GIRLS 25 II. Verasztó Viktória
KID III. BOYS -25 I. Fehér Levente
KID III. BOYS -25 II. Dmytro Strilets
KID III. BOYS -25 III. Starovoitov Maxim
KID III. BOYS -25 III. Németh Balázs
KID III. BOYS -30 I. Odenkin Iliya
KID III. BOYS -30 II. Artur Klovanich
KID III. BOYS -30 III. Kukovecz Jordan
KID III. BOYS -30 III. Ludszky Tamás
KID III. BOYS -35 I. Varga Zsolt
KID III. BOYS -35 II. Almási Kristóf
KID II. GIRLS -25 I. Erdei Daniella
KID II. GIRLS -25 II. Diana Kuhar
KID II. GIRLS -30 I. Lucsán Boglárka
KID II. GIRLS -30 II. Ulyana Bagashova
KID II. GIRLS -30 III. Ezra Van Stappen
KID II. GIRLS -30 III. Beke Kata
KID II. GIRLS -35 I. Yuliya Sedelnikova
KID II. GIRLS -35 II. Szabó Rózsa
KID II. GIRLS -35 III. Sherilyn V. Damme
KID II. GIRLS -35 III. Pataki Zsófia
KID II. GIRLS 35 I. Kateryna Nishchimna
KID II. GIRLS 35 II. Sajben Odett
KID II. BOYS -30 I. Steven Demanov
KID II. BOYS -30 II. Szloboda Márton
KID II. BOYS -30 III. Serhy Djakin
KID II. BOYS -30 III. Atakishev Teymur
KID II. BOYS -35 I. Száraz Csaba
KID II. BOYS -35 II Danylo Dobrovolsky
KID II. BOYS -35 III. Csillagkuti Jácint
KID II. BOYS -35 III. Aleksey Gurvich
KID II. BOYS -40 I. Dósa Zsigmond
KID II. BOYS -40 II. Lipták Galló Máté
KID II. BOYS -40 III. Bognár András
KID II. BOYS -40 III. Kristian Pekarsky
KID II. BOYS 40 I. Yegor Kondratenko
KID II. BOYS 40 II. Somi Miklós
KID II. BOYS 40 III. Lipo Ladin
KID II. BOYS 40 III. Megyeri Balázs
KID I. GIRLS -35 I. Kürtösi Klaudia
KID I. GIRLS -35 II. Mészáros Lili
KID I. GIRLS -35 III. Tatarek Csenge
KID I. GIRLS -35 III. Szűcs Luca
KID I. GIRLS -45 I. Mező Lili
KID I. GIRLS -45 II. Szűcs Boglárka
KID I. GIRLS -45 III. Ágnes Westrin
KID I. GIRLS -45 III. Medgyesi Blanka
KID I. GIRLS 45 I. Csatordai Viktória
KID I. GIRLS 45 II. Pataki Viktória
KID I. GIRLS 45 III. Fehér Eszter
KID I. BOYS -35 I. Máj Miklós
KID I. BOYS -35 II. Kurucsai Patrik
KID I. BOYS -35 III. Berei Béla
KID I. BOYS -35 III. Botocska Bence
KID I. BOYS -40 I. Gojdár Csanád
KID I. BOYS -40 II. Bobkov Artem
KID I. BOYS -40 III. Karczub Donát
KID I. BOYS -40 III. Sas Gábor
KID I. BOYS -45 I. Oleksiy Lykov
KID I. BOYS -45 II. Krómer Gergő
KID I. BOYS -45 III. Juray Stajcer
KID I. BOYS -45 III. Miskolczi Kálmán
KID I. BOYS -50 I. Herczog Ádám
KID I. BOYS -50 II. Nils Leonardsson
KID I. BOYS -50 III. Francisco Ferreira
KID I. BOYS -50 III. Botov Matvey
KID I. BOYS 50 I. Palásti Kristóf
KID I. BOYS 50 II. Farkas Csaba
KID I. BOYS 50 III. Szegedi Dominik
KID I. BOYS 50 III. Győrfi Dániel
KID I. BOYS 60 I. Berencsi Csaba
KID I. BOYS 60 II. Barát Árpád
YOUNGSTERS GIRLS -45 I. Marija Frklic
YOUNGSTERS GIRLS -45 II. Velmovszki Dóra
YOUNGSTERS GIRLS -45 III. Berencsi Tímea
YOUNGSTERS GIRLS -45 III. Bartucz Fanni
YOUNGSTERS GIRLS -55 I. Halasi Emese
YOUNGSTERS GIRLS -55 II. Oleksandra Antonenko
YOUNGSTERS GIRLS -55 III. Tova Axelsson
YOUNGSTERS GIRLS -55 III. Moldvai Mónika
YOUNGSTERS GIRLS 55 I. Ivana Luitjes
YOUNGSTERS GIRLS 55 II. Nagy Nikolett
YOUNGSTERS GIRLS 55 III. Tajti Bianka
YOUNGSTERS GIRLS 55 III. Dobák Fruzsina
YOUNGSTERS BOYS -40 I. Sergey Sabluk
YOUNGSTERS BOYS -40 II. Fori Dániel
YOUNGSTERS BOYS -40 III. Damien Aure
YOUNGSTERS BOYS -40 III. Ivan Lut
YOUNGSTERS BOYS -45 I. Oleg Ilyenko
YOUNGSTERS BOYS -45 II. Maksym Momot
YOUNGSTERS BOYS -45 III. Láng Zsolt
YOUNGSTERS BOYS -45 III. Luka Cengic
YOUNGSTERS BOYS -55 I. Hegedűs Bendegúz
YOUNGSTERS BOYS -55 II. Méri Bence
YOUNGSTERS BOYS -55 III. Szilárdi Márkó
YOUNGSTERS BOYS -55 III. Ferry Wortman
YOUNGSTERS BOYS -60 I. Kotuly Zoltán
YOUNGSTERS BOYS -60 II. Almási Szabolcs
YOUNGSTERS BOYS -65 I. Ricsák Erik
YOUNGSTERS BOYS -65 II. Póka Dávid
YOUNGSTERS BOYS -65 III. Tóth Marcell
YOUNGSTERS BOYS 65 I. Sebestyén Miklós
YOUNGSTERS BOYS 65 II. Ivan Christoph Demanov
YOUNGSTERS BOYS 65 III. Adorján Patrik
YOUNGSTERS BOYS 65 III. Vladyslav Rubalskyy
YOUTH GIRLS -50 I. Karczub Mirjam
YOUTH GIRLS -50 II. Kurucsai Ágnes
YOUTH GIRLS -50 III. Fori Henrietta
YOUTH GIRLS -50 III. Szekeres Lilian
YOUTH GIRLS -60 I. Rebecca Drag
YOUTH GIRLS -60 II. Gojdár Kamilla
YOUTH GIRLS -60 III. Mercedes Spoor
YOUTH GIRLS -60 III. Sandrina Payeta
YOUTH GIRLS 60 I. Mercz Andrea
YOUTH GIRLS 60 II. Feczák Bianka
YOUTH GIRLS 60 III. Kiss Vivien
YOUTH GIRLS 60 III. Antal Szilvia
YOUTH BOYS -60 I. Karczub Zalán
YOUTH BOYS -60 II. Beslan Imamursaev
YOUTH BOYS -60 III. Szilágyi Bence
YOUTH BOYS -60 III. Mike Gergő
YOUTH BOYS -70 I. Dan Zvonyk
YOUTH BOYS -70 II. Khirer Gyula
YOUTH BOYS -70 III. Juhász Ádám
YOUTH BOYS -70 III. Georgiádes Zoltán
YOUTH BOYS -80 I. Rétfalvi Tamás
YOUTH BOYS -80 II. Robin Karlsson
YOUTH BOYS -80 III. Szabó Bence
YOUTH BOYS -80 III. Kolozsi Norbert
JUNIOR GIRLS -55 I. Bagi Alexandra
JUNIOR GIRLS -55 II. Anastasiya Eysmunt
JUNIOR GIRLS -55 III. Babilja Kristina
JUNIOR GIRLS -55 III. Anna Babich
JUNIOR GIRLS -65 I. Láng Lilla
JUNIOR GIRLS -65 II. Rozsályi Boglárka
JUNIOR GIRLS -65 III. Száraz Anita
JUNIOR GIRLS -65 III. Jelena Vrancic
JUNIOR GIRLS 65 I. Johanna Axelsson
JUNIOR GIRLS 65 II. Sánta Vanda
JUNIOR BOYS -65 I. Trikó Norbert
JUNIOR BOYS -65 II. Szegedi Gábor
JUNIOR BOYS -65 III. Stefan Istrate
JUNIOR BOYS -65 III. Kevin Kater
JUNIOR BOYS -75 I. Mezhevtsov Stanislav
JUNIOR BOYS -75 II. Daniel Karlsson
JUNIOR BOYS -75 III. Dennis Rundlöf
JUNIOR BOYS -75 III. Borna Skukan
JUNIOR BOYS -85 I. Ivezic Djordje
JUNIOR BOYS -85 II. Pék Ádám
JUNIOR BOYS -85 III. Flavia Rosu
JUNIOR BOYS -85 III. Mercz Attila
JUNIOR BOYS 85 I. Kurucsai Róbert
JUNIOR BOYS 85 II. Kalocsai Kálmán
JUNIOR BOYS 85 III. Kazsamér Richárd
JUNIOR BOYS 85 III. Szécsényi Gergő
U-20 WOMEN OPEN I. Anna Barakatova
U-20 WOMEN OPEN II. Jeriga Natália
U-20 WOMEN OPEN III. Horváth Veronika
U-20 MEN -70 I. Rapi Balázs
U-20 MEN -70 II. Zsiga Zsolt
U-20 MEN -70 III. Szappanos Norbert
U-20 MEN -70 III. Nermin Mehmedagic
U-20 MEN -80 I. Artem Nazaretyan
U-20 MEN -80 II. Michell De Bont
U-20 MEN -80 III. Hutter Tamás
U-20 MEN -80 III. Luis Ferreira
U-20 MEN 80 I. Kevin Wiklund
U-20 MEN 80 II. Nikita Bauer
U-20 MEN 80 III. Horváth Balázs
U-20 MEN 80 III. Bene Gergő
WOMEN KATA I. Bitai Melinda
WOMEN KATA II. Magyari Dóra
WOMEN KATA III. Kazár Natália
WOMEN KATA III. Csetneki Anna
MEN KATA I. Tóth Attila
MEN KATA II. Mitchell Debont
MEN KATA III. Molnár Csaba
MEN KATA III. Kiss Norbert