WTKA VB

Italy, Marina di Carrara - 2010. 10. 28-31.

EC 2010

A versennyel kapcsolatos dokumentumok ITT tölthetők le!

Kategóriák
június 2017
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Budapest Sportaréna Layout

Layout qualifying and final

Diákolimpia és Magyar Bajnokság

Diákolimpia és MB

Diákolimpia és MB

Több száz karatéka foglalta egy a szentesi Dr. Papp László Városi Sportcsarnokot 2010. április 18-án, amikor megrendezésre került a Karate Diákolimpia és Felnőtt Magyar Bajnokság.
A központi küzdőtéren először kata formagyakorlatokat láthattunk és utána vette kezdetét a küzdelem további 4 páston.
A magyar bajnokság túl sok meglepetést nem hozott, mert a WT résztvevői és annak legeredményesebb versenyzői hozták formájukat és sima győzelmekkel meneteltek a Magyar Bajnoki cím felé.
A Diákolimpia versenyzői 4 kisebb küzdőtéren harcoltak, mely nem volt mentes könnyektől.

KNOCK-DOWN MAGYAR BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE
2010.április 18. Szentes

Feln.ffi. Kata:
I. Tóth Attila Tekeres SK Abasár
II. Szabó István Nagykőrös
III. Schäffer Balázs Tameshiwari SE
IV. Fodor Miklós Seiken STKE

Feln.női Kata:
I. Bitai Melinda Bushido SE
II. Tóth Hajnalka Victory Martfű
III. Balogh Janka Banzai KKK
IV. Csetneki Anna Tekeres SK Abasár

Feln.ffi.70kg:
I. Rózsa Gábor Fight Team Nyíregyháza
II. Gál Csaba Power SE (Abony-Cegléd)
III. Ifj. Gyarmati Imre Karcagi SE.
III. Papp László Victory Martfű

Feln.ffi.80kg:
I. Gergely László Jászberény
II. Bercédi Dénes Borza Dojo
III. Kívés Zoltán Seiken STKE
III. Szilágyi Zoltán Yamato SE

Feln.ffi+80kg:
I. Orosz Dávid Érdi KK SE
II. Ujlaky Csaba Bushido SE
III. Tóth Péter Jászberényi Yakuzák SE
III. Gojdár János Oyama Dojo SE

Feln.női.55kg:
I. Jeriga Angelika Szlovákia Oyama Dojo
II. Szabó Tímea Victory Martfű
III. Tomics Kata Stabilitás SE

Feln.női.65kg:
I. Herczeg Lilla Borza Dojo
II. Kovács Viktória Szlovákia Oyama Dojo
III. Halasi Fruzsina Mezőkovácsházi KK SE

Feln.női.+65kg:
I. Szabó Anikó Victory Martfű
II. Faragó Henrietta Victory Martfű
III. Arany Gabriella Orosházi Küzdősport C.
IV. Szerezla Claudia Délegyházi Karate SE

DIÁKOLIMPIA VÉGEREDMÉNYE
2010.április 18. Szentes

Gy.3.ffi.25kg:
I. Kozma Patrik Oyama Dojo SE
II. Méder András Shin SE
III. Szabó Mihály Gábor Orosházi KKSZK
III. Forró András Seishin Dojo

Gy.3.ffi.30kg:
I. Fenyvesi Benjamin Shin SE
II. Száraz Csaba Oyama Dojo SE
III. Tóth Áron Csepeli Padaván SE
III. Bernát Krisztián K.O.S.E.

Gy.3.ffi.35kg:
I. Hegedűs Dániel Szolnoki Bajnokok SE
II. Tóth Kristóf Oyama Dojo SE
III. Bochnicsek Bence Damashi Dojo
IV. Vígh János Oyama Dojo SE

Gy.3.ffi.+35kg:
I. Verba Szabolcs Szolnoki Bajnokok SE
II. Horváth Dominik Guttmann Dojo
III. Ceglédi Nándor Damashi Dojo

Gy.3.női.25kg:
I. Erdei Daniella Oyama Dojo SE
II. Seres Mária Cecília Oyama Dojo SE

Gy.3.női.30kg:
I. Somogyi Hanga Shin SE
II. Tóth Laura Oyama Dojo SE
III. Pataki Zsófia Pataki Team

Gy.2.ffi.30kg:
I. Berei Béla Orosházi KKSZK
II. Lázár Tibor Szolnoki Bajnokok SE
III. Csanádi Zádor Karcagi SE
III. Szabó István 3 KSE

Gy.2.ffi.35kg:
I. Kovácsi Benjamin Damashi Dojo
II. Krómer Gergő 3 KSE
III. Gojdár Csanád Oyama Dojo SE
III. Tóth Máté Oyama Dojo SE

Gy.2.ffi.40kg:
I. Nagy András 3KSE BALSA
II. Szegedi Dominik 3KSE BALSA
III. Sarkadi Bence Karcag
III. Kovács Balázs Csepeli Padaván SE

Gy.2.ffi.+40kg:
I. Bilibóc Gergő K.O.S.E.
II. Balla Richárd Tadashi SE
III. Parádi Péter Érdi KK SE
IV. Mészáros Krisztián Délegyházi Karate SE

Gy.2.női.25kg:
I. Bokrát Viktória Orosházi KKSZK
II. Malárik Ágnes RTK Dojo

Gy.2.női.30kg:
I. Tatarek Csenge Shin SE
II. Kürtösi Klaudia Csongrádi KK SE
III. Szűcs Boglárka Oyama Dojo SE
III. Istvánfi Csenge Guttmann Dojo

Gy.2.női.35kg:
I. Kanizsai Fanni Délegyházi Karate SE
II. Bognár Szabina Daisen SE
III. Szakadáti Csilla Guttmann Dojo

Gy.2.női.+35kg:
I. Krenács Mirella Szécsény
II. Tóth Rebeka Szabina K.O.S.E.
III. Fábián Ágnes Vitalitás SE
III. Horváth Julianna A-Grafi SE

Gy.1.ffi 35kg:
I. Tatarek Áron Shin SE
II. Düz Mahmut Can Vitalitás SE
III. Fori Dániel Bushido SE
III. Szeredi Martin Yamato SE

Gy.1.ffi 40kg:
I. ifj Láng Zsolt Yamato SE
II. Maka Alex K.O.S.E.
III. Nyitrai Ákos Bushido SE
III. Juhász Botond Orosházi KKSZK

Gy.1.ffi 45kg:
I. Horváth Donát A-Grafi SE
II. Kozák János Karcagi SE
III. Misik Ádám Orosházi Küzdősport C.
III. Markovics Arnold Sátoraljaújhelyi KK SE

Gy.1.ffi. 50kg:
I. Pál Szilárd Délegyházi Karate SE
II. Nagy Milán Szolnoki Bajnokok SE

Gy.1.ffi.+50kg:
I. Kotuly Zoltán RTK Dojo
II. Ricsák Erik 3KSE BALSA
III. Máté Péter Yamato SE

Gy.1.női.35kg:
I. Balog Dóra Karcagi SE
II. Csomor Viktória Guttmann Dojo
III. Bartucz Fanni Bushido SE

Gy.1.női.40kg:
I. Szabó Claudia Karcagi SE
II. Polák Leila Tadashi SE
III. Tóth Vivien Délegyházi Karate SE
IV. Cservenák Kira Vitalitás SE

Gy.1.női.45kg:
I. Bíró Boglárka Csepeli KKSE
II. Kondrát Flóra Csepeli Padaván SE
III. Szűcs Bianka Oyama Dojo SE

Gy.1.női.+45kg:
I. Sima Krisztina Bushido SE
II. Puskás Viktória Délegyházi Karate SE
III. Batta Melitta Bushido SE

Serd.ffi.40kg:
I. Kondoricska KrisztiánNippon Sakura SE
II. Percze Lajos Csongrádi KK SE
III. Dóka Martin Győr

Serd.ffi.45kg:
I. Pozsonyi Gábor Vitalitás SE
II. Fontana Gábor Csepeli Padaván SE
III. Turbucz Sándor K.O.S.E.
III. Keller Krisztián Damashi Dojo

Serd.ffi.55kg:
I. Velmovszki Máté Sátoraljaújhelyi KK SE
II. Dvorcsák Richárd Shin SE
III. Homonnai Tamás Yamato SE
III. Makai Márton Bushido SE

Serd.ffi.65kg:
I. Sipos Gábor Oyama Dojo SE
II. Kormány József WTKA
III. Lép Dániel Karcagi SE
III. Kiss Ádám RTK Dojo

Serd.ffi.+65kg:
I. Dobrai Dániel Sátoraljaújhelyi KK SE
II. Bodócsi Bálint Bushido SE
III. Georgiádes Zoltán Csongrádi KK SE

Serd.női.45kg:
I. Magyar Regina 3 KSE
II. Halmai Nikolett Oyama Dojo SE
III. Tóth Nikolett Orosházi Küzdősport C
IV. Fóri Henrietta Bushido SE

Serd.női.55kg:
I. Kurucsai Ágnes Oyama Dojo SE
II. Csehi Blanka Ókami Dojo
III. Hajóka Patrícia RTK Dojo
III. Gojdár Kamilla Oyama Dojo SE

Serd.női.+55kg:
I. Kapus Brigitta Yamato SE
II. Ökrös Evelin Szolnoki Bajnokok SE
III. Csolti Viktória RTK Dojo
IV. Soós Bianka Karcagi SE

Comments are closed./Nem lehet hozzászólni.

WTKA VB főtámogató

A Magyar Válogatott főtámogatója a PANOL PLUSZ Kft.

Diákolimpia és MB

A versennyel kapcsolatos dokumentumok ITT tölthetők le!

Nyelv/Language
Média támogatók
  • BUDO MAGAZIN
  • Duna TV
  • EUROSPORT
  • Kurca TV
  • Magyar Budo Magazin
  • Marketing & Szoftver Kft
  • Montana
  • Rádió Szentes
  • Roxy Rádió
  • SPORT1TV
  • Szuperinfo
Szponzorok
  • 6X6 Taxi
  • CASHLINE Értékpapír Zrt.
  • das.hu
  • DKG-EAST ZRT.
  • Főgáz
  • Földgázszállító Zrt.
  • Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • GREENSOUND
  • Hungerit ZRt.
  • Kőolajvezetéképítő Zrt.
  • Láss Csodát
  • MVM
  • Olajterv Csoport
  • Pajzs Technológia
  • Quaestor
  • Securitas
  • Szentes Város Önkormányzata Szentes Város Önkormányzata Szentes Város Önkormányzata
  • Turbo Team
  • Vasveréb Kézműves Műhely