WTKA VB

Italy, Marina di Carrara - 2010. 10. 28-31.

EC 2010

A versennyel kapcsolatos dokumentumok ITT tölthetők le!

Kategóriák
december 2017
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Budapest Sportaréna Layout

Layout qualifying and final

Eredmények

A szentesi sikercsapat

A szentesi sikercsapat

Íme a hivatalos eredménylista az Ifjúsági és Junior Kyokushin Karate Európa-bajnokságról (zárójelben az elért pontszám).

Ifi fiú -60kg:
I. Maksim Frens Ukraine / Kyokushin-kan (60)
II. Georgiy Dolinin Ukraine / Kyokushin-kan (45)
III. Viktor Anikeychyk Ukraine / Kyokushin-kan (30)
III. Evgenyy Yeschenko Ukraine / Kyokushin-kan (30)

Ifi fiú -70kg:
I. Roman Kovelskyy Ukraine / Kyokushin-kan (60)
II. Giorgi Tegadze Georgia / Kyokushin-kan (45)
III.Vulcz Benjamin Hungary /All K. Union (30)
III. Laki Balázs Hungary / Ashihara (30)

Ifi fiú -80kg:
I. Denis Aginov Ukraine / Kyokushin-kan (60)
II. Nemesapáti Norbert Hungary / WTKA (45)
III. Neven Bijekic Croatia / IBK (30)
IV. Marko Kos Croatia / IBK (25)

Ifi fiú +80kg:
I. Szudi Ferenc Hungary / Shinkyokushin (60)
II. Igor Mazyr Ukraine / Kyokushin-kan (45)
III. Lizák Richárd Hungary / Shinkyokushin (30)
IV. Kalocsay Kálmán Hungary / Kyokushin-kan (25)

Ifi lány -50kg:
I. Bende Vivien Hungary / Kyokushin-kan (60)
II. Sárai Vanessza Slovakia / Shinkyokushin (45)
III. Simonovics Erika Hungary / Kyokushin-kan (30)
IV. Novits Anett Hungary / IBK (25)

Ifi lány -60kg:
I. Yulia Melnichyk Ukraine / Kyokushin-kan (60)
II. Láng Lilla Hungary / Kyokushin-kan (45)
III. Yulia Shtanova Ukraine / Kyokushin-kan (30)

Ifi lány +60kg:
I. Deszpot Tímea Hungary / Shinkyokushin (60)
II. Yulia Yanitska Ukraine / Kyokushin-kan (45)
III. Rozsályi Boglárka Hungary / Shidokan (30)

Junior fiú -65kg:
I. Zsiga Zsolt Hungary / Seibukai (60)
II. Karay Péter Hungary / Kyokushin-kan (45)
III. Kovács Dániel Hungary / IBK (30)
III. Bögi Zsolt Hungary / Ashihara (30)

Junior fiú -75kg:
I. Rapi Balázs Hungary / Kyokushin-kan (60)
II. Brezovai Botond Hungary / Kyokushin-kan (45)
III. Artem Helkin Ukraine / Kyokushin-kan (30)
III. Olar Mircea Romania / Ashihara (30)

Junior fiú -85kg:
I. Lantos Lehel Hungary / Kyokushin-kan (60)
II. Kurucsai Róbert Hungary / Kyokushin-kan (45)
III. Nikita Bauer Germany / Kyokushin-kan (30)
III. Igor Angald Germany / Kyokushin-kan (30)

Junior lány -55kg:
I. Bagi Alexandra Hungary / Kyokushin-kan (60)
II. Szalai Boglárka Hungary / Kyokushin-kan (45)
III. Tinca Andrea Fliorentina Romania / Ashihara (30)
IV. Horváth Anna Hungary / All K. Union(25)

Junior lány -65kg:
I. Horváth Gyöngyi Hungary / Kyokushin-kan (60)
II. Jeriga Natália Slovakia / IBK (45)
III. Tamar Bibileishvili Georgia / Kyokushin-kan (30)
IV. Vida Bernadett Hungary / Seibukai (25)

Junior lány +65kg:
I. Aminat Agubova Ukraine / Kyokushin-kan (60)
II. Csesznik Virág Hungary / Shinkyokushin (45)

A legtechnikásabb hölgy versenyző:
Bagi Alexandra Hungary / Kyokushin-kan

A legtechnikásabb férfi versenyző:
Zsiga Zsolt Hungary / Seibukai

A pontverseny végeredménye:
1. Hungary Kyokushin-kan 580 pont
2. Ukraine Kyokushin-kan 555 pont
3. Hungary Shinkyokushin 195 pont

Szentesi sikerek
Aranyérmes: Bende Vivien (ifjúsági, 50 kg), Bagi Alexandra (junior, 55 kg), Rapi Balázs (junior, 75 kg), Lantos Lehel (junior, 85 kg). Ezüstérmes: Brezovai Botond (junior, 75 kg), Kurucsai Róbert (junior, 85 kg). Bronzérmes: Simonovics Erika (ifjúsági, 50 kg).

Comments are closed./Nem lehet hozzászólni.

WTKA VB főtámogató

A Magyar Válogatott főtámogatója a PANOL PLUSZ Kft.

Diákolimpia és MB

A versennyel kapcsolatos dokumentumok ITT tölthetők le!

Nyelv/Language
Média támogatók
  • BUDO MAGAZIN
  • Duna TV
  • EUROSPORT
  • Kurca TV
  • Magyar Budo Magazin
  • Marketing & Szoftver Kft
  • Montana
  • Rádió Szentes
  • Roxy Rádió
  • SPORT1TV
  • Szuperinfo
Szponzorok
  • 6X6 Taxi
  • CASHLINE Értékpapír Zrt.
  • das.hu
  • DKG-EAST ZRT.
  • Főgáz
  • Földgázszállító Zrt.
  • Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • GREENSOUND
  • Hungerit ZRt.
  • Kőolajvezetéképítő Zrt.
  • Láss Csodát
  • MVM
  • Olajterv Csoport
  • Pajzs Technológia
  • Quaestor
  • Securitas
  • Szentes Város Önkormányzata Szentes Város Önkormányzata Szentes Város Önkormányzata
  • Turbo Team
  • Vasveréb Kézműves Műhely