November

 

November 1 - 22.

XX. Alföldi Fotószalon kiállítás

Művelődési és Ifjúsági Ház

 

November 4.

Gyermek-klub- kézműves foglalkozás

Művelődési és Ifjúsági Ház, 16.30 óra

 

November 4.

Filmklub

A Kihallgatás című lengyel film vetítése.

Városi könyvtár, 18.00 óra

 

November 6.

Nyitott kapu

November 6.

Pályaválasztási tájékoztatás az általános iskolások részére.

Órák látogatása. Gyakorlati helyek látogatása.

Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola, 8.00 óra

 

November 6.

Korok és alkotások az irodalomban előadássorozat

Poszler György vezetésével

Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00 óra

 

November 7.

U18 Bajnoki fiú kosárlabda mérkőzés

Sportcsarnok, 18.30 óra

 

November 8.

Aratóné Novák Ildikó festményeiből nyílik kiállítás

November 8. 15 óra

Megtekinthető: november 28-ig.

Városi könyvtár, 15.00 óra

 

November 8.

Mozdulj rá Czanik Balázzsal

Művelődési és Ifjúsági Ház, 15.00 óra

 

November 8.

Evangélikus templom látogatás

Veres-Ravai

Réka bemutatja az EGYÜTT SZENTESÉRT EGYESÜLET által szervezett programban a részben megújult épületet és környékét.

Evangélikus templom, 16.00 óra

 

November 9.

Díszmadár börze

Móricz Zsigmond Művelődési Ház, 7.00 óra

 

November 9.

Kosárlabda lány bajnoki forduló

Sportcsarnok, 9.30 óra

 

November 9.

I. Jövőnkért Nemzetközi Néptánctalálkozó

Kiss Bálint Református Általános Iskola, 15.00 óra

 

November 10.

Majtényi András tart előadást a ZENÉről

AZ EGYÜTT SZENTESÉRT EGYESÜLET programja

Ifjúsági Ház, 18.00 óra

 

November 11.

Márton - napi libanapok a Deákban

Deák Ferenc Általános Iskola, 15.00 óra

 

November 11.

Gyermek klub- délutáni matiné

Művelődési és Ifjúsági Ház, 16.30 óra

 

November 12.

I. világháborús tudományos konferencia

Megyeháza KKK, 10.00 óra

 

November 12.

Természetes eszközökkel az öregedés és a betegségek ellen\, hogyan győzzük le még a rákot is

„Természetes eszközökkel az öregedés és a betegségek ellen, hogyan győzzük le még a rákot is” című sorozatunk következő előadása

Előadó: Sóspataki Ferenc

Művelődési és Ifjúsági Ház, 17.30 óra

 

November 13 - 30.

Zoltai Attila festőművész kiállítása

Megnyitó: november 13. 17 óra

Tokácsli Galéria

 

November 13.

Korok és alkotások az irodalomban előadássorozat

Poszler György vezetésével

Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00 óra

 

November 14.

Szabó Balázs Bandája

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

November 15.

NAV sportnap ( röplabda és streetball országos döntő )

Sportcsarnok, 9.00 óra

 

November 15.

Garaboly Gasztro Piac

November 15. 10.00-16.00 óráig

Művészetek Háza, 10.00 óra

 

November 15.

Női kézilabda bajnoki

Sportcsarnok, 16.30 óra

 

November 15.

Gypo Circus

Zene-Világ-Zene Graffiti

Művelődési és Ifjúsági Ház, 20.00 óra

 

November 16.

Felkészülési torna a Hungerit Kupáért zajló regionális teremlabdarúgó bajnokságra

Sportcsarnok, 9.00 óra

 

November 17.

Szentesi Dumaszínház

Hadházi László önálló estje

Művelődési és Ifjúsági Ház, 18.00 óra

 

November 18.

Gyermek-klub- kézműves foglalkozás

Művelődési és Ifjúsági Ház, 16.30 óra

 

November 19.

Táncház

Művelődési és Ifjúsági Ház, 18.00 óra

 

November 20.

Mese a barátságról

9 óra, 10. 30 óra és 14 óra

Micimackó bérlet második előadása

Móricz Zsigmond Művelődési Ház, 9.00 óra

 

November 20.

Korok és alkotások az irodalomban előadássorozat

Poszler György vezetésével

Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00 óra

 

November 21.

Dungaree és T-34 koncert

Művelődési és Ifjúsági Ház, 22.00 óra

 

November 22.

Szeretet Akció amatőr labdarúgó torna az Árpád Szabadidős Sportklub szervezésében

Sportcsarnok, 9.00 óra

 

November 22 - 23.

Szeretetakciós focitorna

Sportcsarnok

 

November 23 - 24.

UFC Ovi Foci Torna

Sportcsarnok

 

November 24 - Január 6.

XX. Alföldi kézműves fotográfiák kiállítása

Művelődési és Ifjúsági Ház

 

November 25.

Gyermek klub- délutáni matiné

Művelődési és Ifjúsági Ház, 16.30 óra

 

November 27.

Városi Gólyavetélkedő

IH, 16.00 óra

 

November 27.

Korok és alkotások az irodalomban előadássorozat

Poszler György vezetésével

Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00 óra

 

November 27.

Szerelmem\, Sárdy

Pódiumbérlet második előadása

Előadja: Derzsi György

Megyeháza Konferencia és Kulturális Központ, 19.00 óra

 

November 28.

Kalungu Ütőegyüttes 10 éves jubileumi koncert

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

November 29.

Szilver táncverseny

Sportcsarnok, 10.00 óra

 

November 30.

Hungerit kupa I. forduló ( amatőr focibajnokság)

Sportcsarnok, 9.00 óra

 

 

 December

 

December 18.

Nagy János és Andor Csilla karácsonyi koncert

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

 Január

 

Január 8.

Bálint János fuvolaművész és Szilvágyi Sándor gitárművész koncert

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

 Február

 

Február 12.

MásKÉP zenekar koncertje

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

Február 14.

Mystery Gang

Zene-Világ-Zene Graffiti

Művelődési és Ifjúsági Ház, 21.00 óra

 

Február 26.

Világok Dalai

Guessous Majda Mária ’Mesi’ koncertje

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

 Március

 

Március 19.

Nehézfiúk - Tuba Quartet koncert

2015. március 19. (csütörtök) délelőtt gyermekkoncertek és 19 óra

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

Március 21.

Angertea

Zene-Világ-Zene Graffiti

Művelődési és Ifjúsági Ház, 21.00 óra

 

Március 26.

Mandel Róbert és a Magyar Reneszánsz Együttes koncertje

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 20.00 óra

 

 Április

 

Április 10.

Hajdú Klára Quartet

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

Április 11.

Paddy and the Rats

Zene-Világ-Zene Graffiti

Művelődési és Ifjúsági Ház, 20.00 óra

 

Április 24.

Molnár Dixieland Band

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

 Május

 

Május 8.

Ávéd János Quartet\, Sztárvendég: Fassang László

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

Május 16.

Szentes Underground

Zene-Világ-Zene Graffiti

Művelődési és Ifjúsági Ház, 20.00 óra

 

Május 22.

Évadzáró Balkán Szuperkoncert a Zűrös Bandával

Szentesi Lajtha László AMI hangversenyterme, 19.00 óra

 

 

.