Egriek vitték a pontot

A férfi OB I-nek nyitóforduló mérkőzéseinek sorát a Metalcom Szentes-ZF-Eger összecsapás indította. Egy jelentősen átalakult hevesi együttes ugrott medencébe a Kurca-partján. Az egriek hét találatig meg sem álló Strahinja Rasovics vezérletével fokozatosan lépett meg a vendéglátóktól. Félidőben még négygólos (4-8), a negyedik játékrész végén pedig már kilencgólos (7-16) differenciát mutatott a szentesi uszoda eredményjelzője.

Pellei Csaba vezetőedző jobb kezdést is el tudott volna képzelni, de még most csiszolódik össze a csapat. Egy fiatal, de jó erőben lévő csapattal vág neki a bajnokságnak a Szentes.

Metalcom-Szentes-ZF-Eger 7-16 (1-3, 3-5, 1-4, 2-4)

Gólszerzők: Nagy M. 3, Vörös, Pellei, Kuzmenko, Manojlovics, ill. Rasovics 7, Sánta 2, Gyárfás 2, Hosnyánszky 2, Vlachopoulos 2, Mirisics