Drámai vendégsiker

Az első negyed nagyon rosszul kezdődött, a Kurca-partiak legalább négy-öt tiszta ziccert hagytak ki, míg a BVSC kihasználta az adódó lehetőségeit, és 2–0-ra elhúzott. A következő játékrész szentesi show-t hozott, a házigazdák alig négy perc alatt megfordították a mérkőzés állását, majd növelték is az előnyüket. A vasutasok kétszer találtak be a hálóba, ezzel tették szorossá a nagyszünet előtt a mérkőzést (5–4). A fordulás után kiegyenlített erők küzdelmét láthatta a publikum, mindkét oldalon szebbnél szebb megoldásokkal. A hazaiakon nem látszott a két alapemberük hiánya, és a hajrához kétgólos előnyben érkeztek, sőt bravúrosan kivédekeztek egy kettős emberhátrányt. Ám a vége a vendégeké volt, akik zsinórban három góllal megszerezték a három pontot – a tizedik BVSC-találat mindenesetre vitatott körülmények között, a meccszáró dudaszó környékén született. Lehet még folytatás...

Valdor-Szentes–BVSC 9–10 (0–2, 5–2, 2–2, 2–4)