A második negyedben elúszott a meccs

Hungerit-Szentesi VK–UVSE 4–10 (1–2, 1–6, 1–2, 1–0)

A találkozó Keszthelyi akció- és Antal büntetőgóljával, nagyon rosszul kezdődött (0–2), ezen kozmetikázott még valamit az első negyedben Bujka, aki centerből talált be Gangl kapujába. A hasonló, szoros folytatás azonban elmaradt, sőt a második 8 percben eldőlt minden. A 6 lila találatra csak egy szentesi érkezett, ami azt jelenti, hogy a nagyszünetben már 2–8 virított a fedett uszoda eredményjelzőjén. A talpra álláshoz, a szorosabb mérkőzéshez, mindenki tudta, nagyobb csoda kellene, mint amilyenek a Bibliában szerepelnek.

A mérkőzés végén Tóth László így nyilatkozott: – A sorozatos kapufákkal elbizonytalanítottuk magunkat, jobb helyzetkihasználással szorosabb lehetett volna a végeredmény.

A csapatnak sokáig nem lehet keseregniük, mert szerdán itthon következik a BVSC!

Hungerit-Szentesi VK–UVSE 4–10 (1–2, 1–6, 1–2, 1–0) Női vízilabda OB I, A csoport, 3. forduló. Szentes, fedett uszoda, 200 néző. Vezette: Kun, Molnár T.

Hungerit-Szentesi VK: Bolonyai (4 védés) – Hevesi, Miskolczi, Bujka 2, Kövér-Kis, Pengő, Gémes 1. Csere: Gundl (kapus), Farkas 1, Mihály, Kádár, Rácz. Edző: Tóth László.

UVSE: GANGL (11 védés) – ANTAL 2, Kisteleki 2, SZŰCS 2, KESZTHELYI 3, Tóth I., Csabai 1. Csere: Kuna, Hertzka, Kövesdi, Koncsag, Takács V., Vogt. Edző: Áts Bertalan.

Gól – emberelőnyből: 9/1, ill. 7/0. Ötméteresből: 1/1, ill. 3/2. Kipontozódott: Kövér-Kis.