Hat null!

Repül a labda, ki tudja hol áll meg ...

A hétvégi Szentesi Kinizsi - Szegvár mérkőzést jó volt szentesi szemmel nézni, mert elsöprő győzelmet aratott a Kinizsi a szomszéd település csapatával szemben.

Már az első félidőben három gólt rúgtak a fiúk (két perc alatt kettőt), amely megtorpanást eredményezett a szegvári csapatnál. A félidő végén szinte egykapuzás volt. Szegény szegvári kapust még az ág is húzta, de ennek ellenére próbált mindent megtenni, hogy a hat ne legyen hat, mert az nem jól hat a csapat statisztikájára.

Ön szerint ki lehetett hagyni ezt a helyzetet?

Igen! Három méterről 6 méterrel a kapu fölé szállt a labda! Szóval ez nem az egyik gól a sok közül!

A mérkőzésen Gránicz 3 gólt rúgott, míg a fennmaradt három gólszerzésén Debreczeni, Tóth L., Juhász Cs. igazságosan osztozott 1-1 góllal!

A Szentesi Kinizsi ezzel és az előző mérkőzésen szerzett szép eredménnyel bekerült a rájátszásba, így  Baks, Bordány, Szatymaz, Usc tanárképző, Fk Szeged lesz az ellenfelük!