Mezei futóverseny

2010. március 19-én pénteken délután rendezték meg a szentesi Kistérség általános iskolás diákjai részvételével a mezei futóverseny területi döntőjét. Ennek keretében 8 intézmény, mintegy 400 fiatalja versengett. A 4 korcsoportban, külön a fiúknak és a lányoknak rendezett megmérettetésen életkorok szerint más-más távot kellett teljesíteniük a futóknak.

Egyéniben, kategóriájukban első helyen végeztek: Puhalla Krisztina, Légrádi Gergő, Szaszkó Dominik és Nagy Dániel a Klauzál Gábor Általános Iskolából, Molnár Gabriella, Lovassy Rézi a Koszta József Általános Iskolából, és Mészáros Gabriella a Kis Bálint Református Általános Iskolából.

Az iskolák közötti versenyt a Koszta nyerte meg, második helyen a szegvári Forray Máté Általános Iskola végzett, harmadik lett a Klauzál Gábor Általános Iskola. Az első helyezettek részt vesznek a március végén, Szegeden rendezendő megyei fordulóban is.