Jól tartottuk magunkat - egy ideig

Kinagyítható!

Összességében 5 olimpiai bajnokkal, szuper kispaddal, világsztárokkal a csapatban érkezett Szentesre a Vasas Plakett. A házigazdák ajándékokkal kedveskedtek azon sportolóknak, akik ezt a "tipikusan magyar" sportot világszínvonalon, azaz olimpiai szinten népszerűsítik.

Kinagyítható!                                                                   Kinagyítható!

Nagyon fegyelmezett védekezésünk eredményeként 4 perc telt el a mérkőzésből és még 0:0 volt az állás.

Az első félidő után mindössze 5 gólt dobott a Vasas, amely nagyon korrekt eredmény hiszen a világ egyik legjobb csapata az angyalföldi gárda. Ezt bizonyítja az is, hogy sajnos nem tudtunk ez idő alatt gólt lőni nekik.

A második félidőben kidomborodott a Vasas játékosainak kiemelkedő vízilabda tudása és ez az eredményben is megmutatkozott. Bár a 4. negyedben még 4:10 is volt az állás (ekkor kellett volna a „dugót kihúzni”), de a végén 5: 17-et mutatott az eredményjelző.