Borult a papírforma

Szentesre eddig is félve jöttek a fővárosi csapatok, de talán ezután is tartani fognak az alföldi város vízilabdásaitól. Ugyan az első két percben az OSC csapata már két góllal vezetett a Hungerit Szentes Metalcom női csapata ellen, de sikerült az amit nagyon akartunk, megfordítottuk az eredményt.

És mi is volt a célunk ezzel? Nem más mint megrázni magunkat és a több sikertelen mérkőzés után bebizonyítani, hogy nem szabad a Szentest leírni a vízilabdában.

A szünetben még az OSC-nél volt az előny (5–6), de a térfélcserét követően már nem volt közük a mérkőzéshez. A hazaiak valósággal felmorzsolták a riválist, remekül védekeztek, Tóth II. Andrea jól védett, de a többiek is igencsak kitettek magukért. Kiváltképp igaz volt a megállapítás a második olimpiája előtt álló Szremkó Krisztinára. „Szuszi" tarthatatlan volt.

Hungerit Szentes Metalcom - OSC 9:6