Újabb úszó sikerek!

41 egyesület közel 280 úszója vett részt Békéscsabán az országos Cápa Seregszemlén 2007. július 7-8-án. A Szentesi Városi Úszó Club legeredményesebb versenyzőjének Juhász Nóra bizonyult, aki a '95-ös korosztályban 100 méter mellen első lett, a 200 méteres mellúszásban pedig bronzérmet szerzett. Sikeresen szerepelt még Tihanyi Fanni, Vecseri Dorina, Elbert Stefánia, Farkas Kristóf és Pellei Frank is.

Egy héttel később Kaposváron került megrendezésre az országos Vidék Bajnokság, ahol a már országos bajnokként rajthoz álló Juhász Nóra nem talált legyőzőre és 50, 100, 200m mellen is vidékbajnoki címet szerzett gyermek korosztályban! A versenyen Elbert Stefi állhatott még dobogóra, ő 400 m gyorson 2 helyezést ért el szintén a 95-ösök mezőnyében. Két váltó siker is született: a serdülő lányok 4x50m-es gyorsváltója (Csák Anikó - Dajka Dalma - Elbert Stefi - Mizere Flóra) és a felnőtt férfi 4x50m-es vegyes váltó(Beleon Bence - Kádár Róbert - Mordvincev Sándor - Molnár Dávid) egyaránt a 3. helyen végzett, a lányok 11, a fiúk 7 csapat közül! Ezen a versenyen búcsúzott a szentesi úszócsapattól Mordvincev Sanyi, 50 és 100m gyorson is 5. helyen végzett a felnőttek mezőnyében. Sikeresen szerepelt még Tihanyi Fanni, Vecseri Dorina, Farkas Kristóf , Pellei Frank, Schal Zsolt, Lakos Ivett is. Edzőjük: Kádár Róbert