10-0, avagy a kihagyott előnyök meccse

2006. november 11-én bár nagyon szerették volna, mégsem sikerült begyűjteni a Hungerit-Top Cop Security vízilabdázóinak a dunaújvárosiak skalpját. Brezovai Dorottyával a kapuban kezdett a Hungerit, Brávik lövését azonban ő sem háríthatta. Katona remek centermunkáját követően Bódi egyenlített, sőt a vezetést is átvehette volna a Szentes, az emberelőnyöket azonban ezen a mérkőzésen egyszer sem (10/0!) tudta kihasználni a vendéglátó gárda. Nem úgy a Dunaújváros, amely az első negyed végére két gólos előnyt szerzett.

A második nyolc percben sem ment jobban a góllövés, Tóth Andrea tudott gólt szerezni, ő is csak ötméteresből. A mérkőzés legjobb negyedét a harmadikban produkálta a Top Cop, 4-2 lett ez a játékrész ide, Brezovai nagyszerűen védett, és az egész csapat összeszedetten játszott. A záró negyednek egy gólos előnnyel vágott neki a Dunaújváros, de gyorsan háromra hízott az előny, amit már nem is sikerült ledolgozni, csak kozmetikázni.