Búcsú a kupától

A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Legrand-Szentes a Miskolc csapatával találkozott 2006. január 23-án a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban.

Az idegenbeli egygólos (5–4) siker után egyértelműen a Szentes volt a párharc favoritja. Az első félidő eredménytelensége után a Miskolc kapott hamarabb lábra. A fordulás utáni első 30 mp-ben már egy góllal vezetett a Miskolc. Ezután sikerült szépítenünk, de egy kiállítás után az emberelőnyös helyzetet a vendégek használték ki jobban, pedig tőlük állítottak ki egy játékost második sárgalap miatt. Elhúztak 4-1-re. A meccs utolsó öt percében parádés játékkal 5–4-re feljött a Legrand és sikerült kiharcolni a hosszabbítást. A ráadás első öt percében sikerült az egyenlítés, ám a végén büntetőből a Miskolc megszerezte a boldogságot jelentő találatot.

Legrand-Szentes - Miskolc 5-6 (0-0, 4-5, 5-5)