Reeessszzkessss Bakta!

Szentes - Baktalórántháza 2-0 (0-0)

Az NB II-ben a Szentes a listavezető Baktalórántházát fogadta 2005. március 27-én a Csongrádi úti sportpályán.

A rangadó első félidejében igen óvatos tapogatózó jellegű játékot játszott mindkét csapat. Nem akart kinyílni egyik csapat sem, igaz a baktaiak a kontrákban bíztak, amellyel többször is majdnem sikerrel próbálkoztak, csakhogy a gólvonal előtt még volt egy játékosa a szentesieknek és az nem volt más, mint a kapus.

Az első 45 perc úgy telt, hogy helyzet itt és helyzet ott, de senkinek sem sikerült gólra váltani a lehetőséget.

A második félidőben, pedig sziporkáztak a fiúk, mert látták, hogy meg lehet szorítani a baktaiakat, és a 67. percben érett góllá a nagy nyomás, ekkor Kádár cselezte be magát a büntetőterületre, félmagasan elpöckölte a labdát a védő mellett, aki kézzel „hárított". A megítélt 11-est Kislőrincz értékesítette, 1–0. A 76. percben Barna Cs. cselezte be magát a 16-oson belülre, megtolta a labdát őrzője mellett, de Szenes egy ütemet késett és buktatta a hazai játékost. Az újabb büntetőt is Kislőrincz váltotta gólra, 2–0 és ezzel a győzelemmel a Szentes a bajnokság dobogójára állhat.