Egy győzelem, egy döntetlen

Legrand-Szentesi VK - Szolnok 6-6 (0-0, 2-2, 1-2, 3-2)

2005. február 25-én este a ligeti uszodában szerettek volna a szentesiek visszavágni a szolnokiaknak a novemberi 5-3-as vereségért. Az első negyedben kiegyenlített volt a küzdelem, mert egyik gárda sem rezegtette meg a másik kapujának hálóját.

Az első hét perc után viszont elkezdődtek a gólok gyártása. Sajnos megállapíthatjuk hogy a mérkőzést nem helyzetekre játsszák, hanem gólra, mert az első esetben nyerhettünk volna. Igaz lőttünk nyolc gólt és így lett a vége 6-6 (két öngól!).

Legrand-Szentes - Neptun VSC 13-7 (3-1, 5-2, 2-2, 3-2)

Másnap szintén itthon játszott a Legrand-Szentes, amikor is az újonc Neptun VSC csapatát fogadta.

Juhász Zsolt hatalmas lövéssel nyitotta meg a gólok sorát, mely sort a csapattársak folytattak. A mérkőzésen nem volt kérdés, hogy ki fog diadalmaskodni.