Félidőnként három gól!

Szentes - Putnok 6 - 0 (3 -0)

Hat góllal intézte el a sötét mezben játszó Putnokot a házigazda Szentes.

Szentesi csapat repülőrajttal indított és tíz perc alatt 3 - 0 került fel a jelképes eredményjelzőre.

A 2. percben Gyagya beadásánál Barna a rövidről pörgetett a hosszúba, 1-0. A 4. percben Ábel szögletét kifejelték a védők, Pálfi pedig kapásból, 20 méterről kilőtte a az alsó sarkot, 2-0. A 10. percben Pálfi két csel után betört a büntetőterültre, ahol buktatták. A 11-est Kislőrincz magabiztosan értékesítette, 3-0.

A szünet után 48 mp-cel folytatódott a hazai góláradat. Takács ugratta ki Barnát, aki a kapust is kicselezte, ám az visszavetődött, és lábbal hárított.

A labda azonban újra Barna elé került, a csatár pedig hét méterről már nem hibázott, 4-0. Az 58. percben Barna ívelt Ábelhez a kapus felett, és a középpályás fejjel egyből helyezett a hálóba, 5-0. A 89. percben Pap, Takács összjáték után utóbbi tíz méterről tüzelt a hálóba, 6-0.