Megvan a 9. hely!

Legrand-Szentesi VK - Szolnok 9-6 (1-1, 2-1, 3-1, 3-3)

Szentesen (fehér) a Legrand nyert három góllal (14-11), míg idegenben ugyanilyen különbséggel szenvedtek vereséget (11-8) a Kurca-partiak a Szolnoktól (kék). A mindent eldöntő találkozó tétje a bajnokságban a kilencedik hely megszerzése volt.

A tétnek megfelelően hatalmas csata alakult ki 2004. május 7-én az első két negyedben, szerencsére a szentesi fiúk egygólos előnyre tettek szert.

A harmadik hét percre feljavult a szentesiek védekezése, s ennek köszönhetően 6-3-ra elléptek a hazaiak. Izgalmasan alakult az utolsó negyed is, a Szolnok nem adta fel, azonban a Legrand taktikusan tartotta megszerzett előnyét, így a végén újabb három gólos győzelmet könyvlehetett el: 9-6-ra megnyerte a meccset, ezzel pedig a kilencedik lett a bajnokságban.