Szentes parádés győzelme

Szentes  -  Kiskunhalas  6 - 0 (2 - 0)

Magabiztos hazai győzelmet és gyönyörű gólokat hozott a Szentes - Kiskunhalas mérkőzés a hétvégén (2004. május 30.). A 12. percben Takács indította Ábelt, akinek harminc méteres keresztlabdáját Barna egy átvétel után a bal alsóba lőtte, 1 - 0. A 35. percben Tóth-Kovács passzolt Paphoz, ő laposan középre lőtt, Barna pedig ismét a bal alsót választotta, 2 - 0. Az 55. percben Márics 22 méteres szabadrúgásból a balösszekötőből az alsóba csavart, 3 - 0. Nem mindennapi gólok következtek ezután. Előbb a 65. percben Takács hét vendéget ültetett a földre cselekkel, kapura gurított, a gólvonal előtt pedig Nana még a labdába pöckölt, 4 - 0. A 72. percben Nana kapott labdát a mezőny legjobbjától, Takácstól, elfektette az ellenfelét és a kapust is, majd hanyag mozdulattal a hálóba pöckölt, 5 - 0. A 89. percben Kislőrincz harminc méterről bombázott a felső sarokba, 6 - 0.