|
2004. április hónap programja
1. (csütörtök) Kézilabda Diákolimpia megyei elődöntő 9:00 IV. korcsoport fiú 13:00 IV. korcsoport lány Sportcsarnok
1. (csütörtök) Henn László A. festőművész kiállítása A kiállítást megnyitja április 1-jén 17 órakor Nátyi Róbert művészettörténész Galéria, április 1 - május 1-ig
1-4. (csütörtök-vasárnap) Hüllőkiállítás Művelődési és Ifjúsági Ház
3. (szombat) Alkotó pedagógusok előadóművészeti bemutatója Móricz Zs. Műv. Ház, 16.00
3. (szombat) Aranykalász Kupa Nemzetközi teremlabdarúgó torna Sportcsarnok, 9:00
4-26. (vasárnap) Derecskei Fotóklub kiállítása A kiállítást április 4-én (vasárnap) 11 órakor Nagy István a Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetségének területi alelnöke nyitja meg.
4. (vasárnap)
FOX KIDS Kupa Gyermek teremlabdarúgó torna Sportcsarnok, 9:00
5. (hétfő) VII. Növendékhangverseny Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola hangversenyterme, 17.30
5. (hétfő) F. G. Lorca: Bernarda Alba háza (dráma) Helyszín: Hegedűs László Helyőrségi Klub, 19.00
5. (hétfő) SZVSC – Csaba FC FUTBAL NB II. mérkőzés Sportcsarnok, 19:30
10. (szombat) Szentesi Kinizsi - Törökszentmiklós NB II. férfi kézilabda mérkőzés 15:00 ifi 17:00 felnőtt Sportcsarnok
16. (péntek) Zeneiskolai Vonós Kamarazenekarok Találkozója (Békéscsaba, Szeged, Kistelek, Szentes) Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola hangversenyterme, 16.30
16-23. (péntek) Tavasz a természetben (felnőtt kategória) Művelődési és Ifjúsági Ház, 17.00
17. (szombat) Zöldág Szentes – Szentesi Kinizsi TE NB III. férfi asztalitenisz mérkőzés Sportcsarnok, 10:00
18. (vasárnap) Díszmadár és kisállat börze Móricz Zs. Műv. Ház, 8.00
18. (vasárnap) NB I női teremlabdarúgó bajnokság zárófordulója Sportcsarnok, 9:00
19-23. (hétfő) Óvodások hete Városi Gyermekkönyvtár délelőttönként
19. (hétfő) „Szépségem titkai” –Galla Miklós önálló estje Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00
21. (szerda) Hajnóczy Júlia (ének) és Vígh Andrea (hárfa) koncertje felnőtt hangversenybérlet Lajtha László Alapfokú Műv. Isk., 18.00
22. (csütörtök) SZVSC – Gödöllő FUTBAL NB II. mérkőzés Sportcsarnok, 19:30
24. (szombat) Bolero Táncverseny Klauzál Gábor Általános Iskola, 10.00
24. (szombat) Karate Magyar Bajnokság Sportcsarnok, 8:00
25. (vasárnap) Szentesi Kinizsi – Mezőtúr NB II. férfi kézilabda mérkőzés 15:00 ifi 17:00 felnőtt Sportcsarnok
26. (hétfő) SZVSC – Healthy-Tex Pécs FUTBAL NB II. mérkőzés Sportcsarnok, 19:30
26. (hétfő) „Talán jó mégis az ember” Válogatás Márai Sándor verseiből, Cseke Péter és Sára Bernadette ea. Tóth J. bérlet Tóth J. Színházterem, 19.00
27. (kedd) „A természet hangjai zongorán” Zsigmond Zoltán koncertje, ifjúsági hangversenybérlet Lajtha L. Alapfokú Műv. Isk., 14.00
28. (szerda) Kézilabda Diákolimpia megyei döntő III. korcsoport fiú Sportcsarnok, 9:00
30. (péntek) Új Hajtás Filmklub Művelődési és Ifjúsági Ház, 19.00
30. (péntek) EU-s kiállítás Április 30-tól május 30-ig
30. (péntek) A részletes program ITT tekinthető meg!
A változás jogát fenntartjuk! |