Gólparádé a hétvégén

Szentes-toraljaújhely 5-1 (3–0)

Ígéretükhöz híven ("Kötelező több góllal győzni!") gyors góllal indított a Szentes. Az ötödik percben szép, egyérintős labdakihozatal után Takács lépett ki a védők közül, és a rövidbe lőtt, 1-0. A 16. percben Ábel cselezgetett a bal oldalon a 16-os vonalán, majd a rövid sarokba bombázott, 2-0. Utána a 28. percben balról érkezett egy beadás a vendég 16-oson belülre, amely pontosan Barna fejére szállt volna - ha egy védő bele nem üt kézzel. A jogos 11-esből Kislőrincz az ellenkező irányba mozduló Zubikot becsapva a jobb alsóba helyezett, 3-0.

Az 51. percben szögletből Tóth Csaba a hosszúról átfejelt a kapus felett, 4-0. A 62. percben érkezett az újhelyi szépítés, amikor Juhász 20 méteres lövése a jobb oldali kapufa melelt, félmagasan ért hálót, 4-1. A 73. percben Barnát húzták vissza a 16-oson belül, ez is büntető, ezt is Kislőrincz rúgta, és ez is a jobb sarokba tartott, bár Zubik még kézzel bele tudott érni, 5-1.