Ébresztő! Ébresztő!

Szentesi Vasutas SC és a Temesvári Hús teremlabdarúgó csapata 2004. március 8-án találkozott a szentesi Sportcsarnokban. Az első 12 percre jobb nem visszaemlékezni, mert a Szarvas Zsolt nélkül játszó csapat öt gólt kapott sorban, míg nekik nem sikerült szépíteniük. Az első szentesi találatra 12 és fél percet kellett várni, amikor is megtört a jég, de a félidőre tovább nőtt az ellenfél előnye: 1-6

Ekkor a szurkolók közösen kezdték skandálni, hogy Ébresztő! Ébresztő!, amire össze is szedték magukat a fiúk, de nem sikerült a bravúr. Azért is idegesítő volt a helyzet, mert a két csapat találkozásaikor eddig a szentesiek voltak a jobbak, de most leblokkoltak. Rendezetlen védelem, pontatlan helyzetkihasználások jellemezték a mérkőzést. A végén igen nagy bravúrral sikerült egy gólos különbségre feljönni a legényeknek. Az utolsó másodpercekben még a kapusukat is lehozták a szentesiek, hogy egy mezőnyjátékos plusszal kiegyenlíthessenek, de akaratuk közben megszólalt a mérkőzés végét jelző sípszó.

A mérkőzés végeredménye: Szentesi Vasutas SC - Temesvári Hús 6 - 7