Nem az eredményre ültek rá!

Szentes - Gyula 3 - 2 (1 - 1)

A mérkőzés mindkét oldalon helyzetekkel kezdődött, de tudjuk, hogy helyzetekkel nem lehet mérkőzést nyerni. Az első gólig sem kellett sokat várni, mert a 17. percben Kislőrincz ügyesen cselezte magát helyzetbe és 25 méterről bomba gólt lőtt a bal felső sarokba, 1 - 0. A 32. percben egyenlített a Gyula, bal oldali szögletet követő védelmi hiba után a hosszú kapufánál érkező Szeverényi két méterről szinte guggolva fejelt a hálóba, 1 - 1.

A szünetben két játékos jelezte, hogy megsérült, így Török edzőnek át kellett szerveznie a csapatát, ezt azonban sikerrel tette. Az 50. percben 25 méterről, középről Somogyi lövésre szánta el magát, és a kapu jobb alsó sarkába bombázott, 2-1. A gól utáni középkezdésből rögtön labdát szerzett a Szentes és az 51. percben Somogyi indításából Takács lőtt a léc alá, 3-1. A 80. percben bal oldali gyulai szabadrúgás után a kipattanó labdát Szeverényi mintegy 10 méterről lőtte a hálóba, 3-2. Az egygólos hazai siker reális, csak ha Koncz Zsolt kapufás lövése a hálóban landolt volna, akkor nőhetett volna a különség.