A rossz passzok mérkőzése!

A tisztes helytállás volt a cél!

Legrand-Szentesi VK - Eger 5-8 (2-4, 0-0, 2-2, 1-2)

Sok izgulnivalója nem volt a két csapatnak, mert a továbbjutás kérdése tulajdonképpen már az első, egri meccsen (10–3) eldőlt, a Honvéd mellett a bajnoki cím talán legfőbb várományosának javára.

Az első találkozón szinte kímélték a hálót a szentesiek, és labdával nem zavarták meg annak nyugalmát egészen a harmadik negyedig. A visszavágón 2004. október 2-án nem játszottak indiszponáltan a szentesiek, hanem pont ellenkezőleg. Méltó ellenfelük voltak az egrieknek.

Az átszerveződött egri csapat igen kemény játékkal kezdett, ami következtében Juhász Zsoltot az ellenfelével együtt végleg cserével ki is állították, de a folytatás sem váratott sokáig magára. Ekkor Szabó Nándinak az orra bánta a találkozást, amit azért nem értett a sértett, mert igazi tétje nem volt a meccsnek.

A negyedik negyed elején 5-7-es állásnál gólt szerezhetett volna a Szentes, de a helyzet kimaradt, a másik oldalon viszont Nyéki keze nem remegett, 5-8 lett a vége.

Nem jutott a férfi vízilabda Magyar Kupában a legjobb négy közé a Legrand-Szentesi VK.