Három  PIROS  és öt  SÁRGA

Szentesi TE - Orosháza 1:1 (0:1)

Bizakodva várta az NB II rajtját az újonc Szentesi TE. A Kurca-partiak utcahosszal nyerték az NB III Alföld csoportot, a drukkerek egy osztállyal feljebb is sikeres szereplést remélnek, amelynek első állomás volt a 2003. augusztus 10-ei mérkőzés.

Az első félidő szomorúan záródott a szentesiek számára, mert egy gólos hátránnyal vonulhattak pihenni. Mindezt önmaguknak ill. kapusuknak köszönhették, mert egy felesleges kifutás után az ellenfél (Orosháza) kihasználta a helyzetet és máris 0:1.

Sajnos a második félidőben kissé túlzott bírói döntések után az orosháziaktól két a szentesiektől egy játékos hagyta el a pályát piros lap miatt. Az utolsó öt percben sikerült azért megmenteni legalább egy pontot, mert a kapus lába között Szabó Tibor gurította be a szentesiek egyenlítő gólját.