Bajnokot avattak Szentesen

Szentes–Karcag 2–0 (1–0)

A kiegyenlített első félidőben a tabella két éllovasa (Szentes, Karcag) jó iramú, ünnepi hangulatú meccset vívott egymással 2003. június 14-én a labdarúgó NB III Alföld csoportjának utolsó mérkőzésén.

A Karcag sokat futott, ám a gólt a hazai gárda szerezte. A 20. percben Szarvas jobb oldali beadását Pálfi közelről sodorta a kapuba, 1–0. A Szentesből a játékrész további részében Török és Koncz is kihagyott egy hatalmas helyzetet. A második félidőben már a vendégek veszélyeztették a kaput, de az ellenfél kapusa (Soós) kétszer is bravúrral védett. A 74. percben ismét jobbról jött a centerezés, Mátyás volt a feladó, Tóth Cs. pedig nyolc méterről bólintott a kapuba, 2–0.

A meccs után a vendégektől kapott három pezsgővel ünnepelték

a hetek óta biztos bajnoki címüket a szentesiek.

A mérkőzés végén Horváth Gyula a versenybizottság főtitkára adta át a kupát, melyet Koncz Zsolt, a Szentesi TE csapatkapitánya vett át.