ODA- VISSZAVÁGÓ

KONTAVILL SZENTES - PÉCSI VSK összesítve (30:10)

A hétvégén (2003. február 9.) Pécsre látogatott a KONTAVILL Szentes férfi vízilabdacsapata, hogy az ING-Magyar Kupa mérkőzést játsszon PVSK TÁSI csapatával.

A képen látható, hogy nem volt egyszerű eljutni Pécsre, de sikerült.

Nagyon szép fedett uszodában játszott a két csapat.

A két csapat között döntetlen csak addig volt, amíg el nem kezdődött a mérkőzés. A mérkőzés első negyedében megnyugtató előnyt szereztek a szentesi fiúk és öt gólos előnnyel vágtak neki a második negyednek. (6:1)

Tovább nőtt az előny a második negyedben is és 13:1-el fordult a két csapat.

Kisebb hajrával tudtak szépíteni a pécsiek, de így is 15 góllal voltak jobbak a szentesiek. A mérkőzés végeredménye 20:5 a Kontavill Szentes javára.

Hazafelé már teljes volt az öröm, mert sikerült akkora előnyre szert tenniük, hogy a visszavágó mérkőzést nyugodt szívvel várták.

KONTAVILL SZENTES - PÉCSI VSK  (20:5)

A következő napon (2003.  február 10.) a pécsi pólósok érkeztek Szentesre visszavágni az otthon elszenvedett vereségért

Hiába volt minden igyekezet, mert a fiúk fél gőzzel hajtva is kétszer annyi gólt lőtt, mint a vendégek.

KONTAVILL SZENTES - PÉCSI VSK  (10:5)