Egy találat döntött az OSC javáraFelvétel a kedvencekbe

2007-05-31

A férfi vízilabda OB I 9–12. helyéért folyó rájátszásának harmadik meccsén a Szentes újra kikapott az OSC otthonában. Ezúttal mindössze egyetlen gól döntött a hazaiak javára. Folytatás szombaton a szentesi ligeti uszodában.

OSC - Szentesi VK 13-12
Férfi vízilabda OB I, rájátszás a 9–12. helyért, harmadik mérkőzés. Budapest, 50 néző.
Szentesi VK: Horváth T. – Papp G. 1, Szabó T. 1, NÉMETH D. 3, Tordai 1, Vígh 2, Döbrössy 1. Csere: Gábor B. 2, Araczky 1, Jaksa. Edző: Berki András.
A nyolc pontig tartó párharc állása: 6:4 az OSC javára.

A meccs elején a hazai gárda 4–1-re elhúzott, innen kapaszkodott fel a Szentes. A folytatásban fej fej mellett haladtak a csapatok, felváltva estek a gólok. A harmadik negyedben már csak egygólos előnye (9–8) volt az OSC-nek, majd az utolsó nyolc percben nemcsak egyenlített, hanem már vezetett is a Szentes, 12–11-re. A végén azonban mégis a hazai gárda örülhetett, újból előnyt szerezve a párharcban.
Berki András: – Jelenleg 6:4 az OSC-nek. De csak szombatig.