Vastaps a Legrand-Szentesnek Hozzáadás a gyűjtőhöz

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-05-17 |

A negyedik helyen végzett a futsal NB I-ben a Legrand-Szentes, miután a mindent eldöntő bronzmeccsen hazai pályán kikapott a Cső-Montage-tól.
Legrand-Szentes–Cső-Montage 2–6 (2–3)
Szentes, 350 néző. Vezette: Iványi, Szpisják.
Legrand-Szentes: Kovács K. – Kis K., Varga R., Kerepeczky, Tóth Cs. Csere: Bíró (kapus), Koncz, Geleta, Ábel, Szarvas, Jerney, Szabó Á. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Jerney, Koncz.

A vendégek vezetése után még volt erő a fordításra a szentesieknek, ám a szünet előtt újra a Cső vezetett, a második félidőben pedig már csak a fővárosiak értek el gólokat. A közönség vastapssal búcsúztatta kedvenceit, akik Szentes történetének legjobb futsaleredményét produkálták.

Koncz Zsolt: – A nagy lehetőség kapujában megtorpantunk, így meg kell elégednünk a bajnoki negyedik hellyel. Nagyszerű közönségünk egész évben kiváló hátteret biztosított számunkra, amiért köszönet jár.

A döntő első meccsén: Gödöllő–Aramis 6–5. A párharc állása: 1:0 a Gödöllő javára. A második meccset hétfőn 19 órától (a SportKlub élőben közvetíti) Budafokon játsszák.