Az utolsó bajnoki mérkőzéséhez érkezett a Legrand-Szentes Hozzáadás a gyűjtőhöz

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-05-15 |

Az utolsó bajnoki mérkőzéséhez érkezett a Legrand-Szentes NB I-es futsalcsapata. Koncz Zsolt játékos-edző és együttese az elődöntőben összesítésben 2–1-es vereséget szenvedett az Aramistól, így aztán a Kurca-parti gárdának maradt a harmadik helyért zajló párharc.
Az utolsó bajnoki mérkőzéséhez érkezett a Legrand-Szentes NB I-es futsalcsapata. Koncz Zsolt játékos-edző és együttese az elődöntőben összesítésben 2–1-es vereséget szenvedett az Aramistól, így aztán a Kurca-parti gárdának maradt a harmadik helyért zajló párharc. A csata mindössze egyetlen meccsen dől el, mégpedig azon csapat otthonában, amely az alapszakaszban előkelőbb helyen végzett. Mivel a Szentes a harmadik, a Cső-Montage pedig a negyedik helyen zárt, ezért rendezik ma 20 órától a Dr. Papp László-sportcsarnokban a bronztalálkozót. A két gárda szentesi mérkőzését a hazaiak (6–4), a fővárosi találkozóját pedig a Cső (5–2) nyerte meg.