Megyeiek: harcban a dobogóért

| 2005-11-23 | Mádi József

A futsal NB I-ben a szegedi Első Beton mellett a Legrand-Szentes is rangadón győzött.
Legrand-Szentes–Cső-Montage 6–4 (2–2)
Szentes, 400 néző. Vezette: Nyekita, Solymosi.
Legrand-Szentes: Kovács K. – Jerney, Szabó Á., Kerepeczky, Szarvas. Csere: Kis K., Tóth Cs., Varga R., Geleta, Ábel, Keller, Bíró (kapus). Edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Kis K. (2), Ábel (2), Kerepeczky, Szarvas.

Szép számú közönség gyűlt össze a szentesi Dr. Papp László-sportcsarnokban, és a játékosok meg is hálálták a biztatást. Végig nagy iramú, látványos volt a találkozó, rengeteg kiváló egyéni megoldással. A hazaiak vezetőgólja után fordított a Cső-Montage, de a szünetre sikerült a hazai egyenlítés. A vendégek még 4–3-nál is jól érezték magukat, aztán a meccs zárásakor már nem annyira. Hiába hozták le a kapusukat a fővárosiak, a Legrand még ekkor is növelte az előnyét a többszörös bajnok ellen. A nézők percekig ünnepelték vastapssal a szentesi labdarúgókat.

Koncz Zsolt: – Nagyon fegyelmezett csapatmunkával sikerült ezt a meccset megnyernünk.

További eredmények: Első Beton Szeged–Kanárik 6–5, Abony– Miskolc 11–9, Vasas-Dupont– Aramis 1–3, Berettyóújfalu–Csömör 2–7, Siklós–Gödöllő 5–7.