Döntős a Hungerit!

Ajánlja a cikket?  A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
       | 2005-05-21 |

A női vízilabda OB I elődöntőjének ötödik meccsén Budapesten feszült egymásnak a Domino és a Hungerit-Szentes. A párharcot Szremkóék nyerték meg.
Nyomtatható változat
Cikk küldése e-mailben
A heti legnépszerűbb 10 cikk
Kisteleki Dóra gólja aranyat, finálét ért Fotó: Vidovics Ferenc
A rendes játékidő, vagyis négy negyed elteltével 7–7 állt az eredményjelzőn. Következett a kétszer három perces hosszabbítás, az elsőt a Szentes, a másodikat a Domino nyerte egy góllal, 8–8. Jöhetett az aranygól, vagyis a csapatoknak addig kellett játszaniuk, míg az egyik be nem talál a másik hálójába. Ez a Hungeritnek sikerült! A harmadik extra time-ból még csak 46 másodperc telt el, amikor Kisteleki Dóra belőtte csapatát a fináléba, 9–8-ra nyert a Szentes!

– Tulajdonképpen elértük a célunkat – nyilatkozott boldogan Kozák László edző –, bebizonyítottuk, hogy jó a csapatunk.